یک بازی سوم شخص شوتر است که توسط استودیوی High Moon تولید شده و ناشرش Activision میباشد.این بازی در 22 ژوئن برای xbox 360،ps3 و pc عرضه شد.همچنین که این بازی برای DS و Wii(با نام Transformers: Cybertron Adventures) عرضه شد.

شاید همه ی ما با عنوان Transformers آشنا باشیم.این عنوان اولین بار در قالب کتاب های کمیک عرضه شد و توانست شهرتی جهانی به دست بیاورد.سری اول این کمیک توسط Marvel و در طی سال های 1984 تا 1991 و در قالب 80 نشریه ساخته شد.سری دوم کمیک ها Transformers: Generation 2 نام داشت و در قالب 12 نشریه منتشر شد.که استارت اولیه ی آن در سال 1993 خورده شد.دومین خالق اصلی این سری Dreamwave Productions بود که در سال های 2002 تا 2004 در چند سری و با چند داستان(به هم پیوسته) آن را منتشر کرد.این کمپانی در سال 2005 ورشکست شد.سوم سری این کیمک ها توسط کمپانی IDW Publishing در اکتبر 2005 مسئولیت ادامه این کمیک را بر عهده گرفت و در ژانویه ی 2006 ساختن سری جدید آن را شروع کرد.(ادامه های مختلفی تا کنون توسط این کمپانی منتشر شده.)

بعد از موفقیت فیلم های متعددی برای این سری تولید شد که تقریبا توانست فروش خوبی پیدا کند،ولی بازی های آن چه طور؟بازی های این سری یکی از یکی ضعیف تر بودند.این بازی ها به علت گرافیک بسیار پایین(در زمان خود)،گیم پلی خسته کننده و بدون چالش،نوپردازی و صداگذاری افتضاح و... نه تنها فروش خوبی نکردند،بلکه به یکی از بدترین بازی ها تبدیل شدند.

اما...بازی جدید نیز اینگونه است؟؟؟Image 58 
 

داستان:


داستان این بازی قبل از سری Transformers: Prime اتفاق میفتند.زمانی که Megatron(رهبر Decepticon ها) تصمیم میگیرد تا سیاره ی خود،یعنی Cybertron را به "دوران طلایی(golden age) بازگرداند.او در مرکز تحقیقاتی خود متوجه یک منبع عظیم انرژی تاریکی میشود.(که در نزدیکی سایبرترون است) این انرزی توسط رباطی به نام Starscream حفاظت میشود.مگاترون به آنجا میرود و علیرغم تلاش های بسیار Starscream برای متوقف کردن او مگاترون به منبع انرژی دست میابد.و خود را در درون انرژی فرو میبرد و آن را جذب میکند.بر اساس گفته ی Starscream هر کس حتی اگر با dark energon تماسی پیدا کند نابود میشود ولی وقتی مگاترون از آنجا سالم بیرون میآید،تعجب میکند و از او درخواست میکند تا اگر به او بگوید چگونه انرژی را کنترل کرده،به او محل یک منبع انرژی دیگر را بگوید.اما Jetfire،(یکی از دوستان Starscream) به مگاترون اخطار میدهد که ممکن است به وسیله این انرژی همه جیز را نابود کند و سیاره(سایبرترون) را از بین ببرد.اما مگاترون به او توجهی نمیکند،به همین دلیل جت فایر از پایگاه دیسبتیکان ها فرار میکند.مگاترون Starscream را به همراه Thundercracker و Skywarp را میفرستد تا منبع انرژی را پیدا کنند.و در همین هنگام سه نفر دیگر را میفرستد تا پل انرژی را دوباره فعال کنند تا تا بین محل انرژی و سایبرترون ارتباط برقرار کنند.سپس مگاترون نقشه ای طرح کرد تا بوسیله ی اون مغز سایبترون را بوسیله ی dark energon مسموم کند.اما Autobot ها سر راه او قرار می گیرند.حال که که مگاترون برای دست یابی به هسته سیاره به شیئی به نام Omega Key نیاز دارد.


مگاترون متوجه میشود که این کلید دست رهبر آتوبات ها یعنی"Zeta Prime" است.نیرو های مگاترون موفق میشوند تا به محل Omega Key(که در زیر سیاره است) برسند. و پس از مبارزه ای سخت Zeta Prieme را مغلوب و او را بکشند.در لحظه مرگ Zeta Prime به مگاترون میگوید که Omega Key نه ی کلید،بلکه یک transformer (رباط تغییر شکا دهنده) به نام Omega Supreme است. Zeta Prime در لحظه ی مرگ او را فعال میکند و به ماموریت میدهد

تا مگاترون را نابود کند. Omega Supreme یک رباط بسیار بسیار غول پیکر و بزرگ است که میتواند در آن واحد هزاران رباط دیگر را از بین ببرد. Omega Supreme به طرز بی رحمانه ای به تعقیب مگاترون و یارانش میپردازد.مگاترون متوجه خطر بزرگی که او را تهدید میکند میشود.و با نقشه ای او را به بالای سقف یه ساختمان که به وسیله ی برجک هایی محافظت میشود میکشاند و او را مورد حمله قرار میدهد.در طی این مبارزه، Omega Supreme آسیب بدی میبیند و سقوط میکند،در این هنگام مگاترون و یارانش او را دنبال میکنند و سرانجا او را در مکانی میابند و او را به آخرین مبارزه دعوت میکنند.در پایان Omega Surpeme را مغلوب و نابود میسازند و سرانجا مگاترون به کلید در های هسته ی سایبرترون دست میاد و نقشه هایش شوم خود را اجرا میکند


Image 5

در پایگاه Autobot،گزارش میرسد که رهبرشان" Zeta Prime" کشته شده .Optimus(آخرین پرایم) به طور موقت به رهبری Autobot ها نایل میشود.او رباط های جدیدی را به جمع گروه Autobot راه میدهد و با کمک آنها به مبارزه با مگاترون میرود. او کنترل گروه خود را که شامل Bumblebee و Ratchet است در دست میگیرد و همه برای دفاع از سیاره و خانه ی خود،به مبارزه با مگاترون و Decepticon ها میروند.آنها ابتدا planetary guns را فعال میکنند و سپس با جنگ با Starscream میروند.( Starscream شکست میخورد و فرار میکند.)کمی بعد آبتیموس از Zeta Prime پیغامی دریافت میکند.که میگوید او در زندان Kaon مبحوس و زنده است. Ratchet اخطار میدهد که این ممکن است یک تله باشد،ولی آبتیموس میگوید که این تنها شانس ماست و باید به دنبال او برویم.آبتیموس به همراه Bumblebee و Sideswipe برای پیدا کردن Zeta Prime میروند.آبتیموس نقشه ای طرح میکند.آنها خود کاری میکنند تا به راحتی دستگیر شوند و به همان زندان منتقل شوند تا بتوانند Zeta Prime را پیدا کنند و او را نجات دهند.(Prison Break!)آنها موفق به فرار میشوند و متوجه میشوند Zeta Prime در طبقات زیرین زندانی است و امنیت بالایی دارد.بعد از رسیدن به آنجا محل نگهداری Zeta Prime را پیدا کرده و میبینند که تحت نگهداری یکی از رباط های قابل اعتماد و قوی مگاترون به نام Soundwave است.جنگی بین آبتیموس و Soundwave در میگیرد و سرانجام Soundwave عقب نشینی میکند و Zeta Prime آزاد میشود.اما به دلیل جراحات،کمی بعد میمیرد. Optimus جسد او را به محلی که در آن high council ها وجود دارند میرود و آنها آبتیموس را به عنوان پرایم جدید(و آخرین پرایم) انتخاب میکنند. Optimusماموریت میابد تا dark energon را از هسته ی سیاره حذف کند اما قبل از آن متوجه میشود Omega Supreme زنده،و در نزد Decepticon ها زندانی است.و توسط dark energon شکنجه داده میشود.آنها Omega Supreme را آزاد و به هسته دست پیدا میکنند.آنها در طی حرکت با یک عقرب غول پیکر که در اصل زمانی جزو محافظان سیاره بوده و اکنون آلوده شده مواجه میشودند و بعد از نابودی او با هسته صحبت میکنند.هسته با آبتیموس میگوید که او میتواند خود را ترمیم کند،اما این کار میلیون ها سال به طول میانجامد.و در طی این مدت سیاره سرد،لم یزرع و غیر قابل زندگی خواهد شد.هسته به آبتیموس قطعه ای از خود را میدهد تا زمان ترمیم هسته،سیاره زنده بماند.

آبتیموس قبول میکند و پس از صحبت به پایگاه Autobot ها باز میگردد.آبتیموس به Autobot ها دستور میدهد تا به وسیله سفینه هایی از سیاره مهاجرت کنند.در طی اینکار ناگهان به وسیله ی یک سلاح سفینه ها شروع به نابود شدن میکنند.آبتیموس به Silverbolt دستور میدهد تا منبع را شناسایی و نابود کند. Silverbolt به کمک Air Raid و Jetfire به دنبال منبع میروند و درمیابند این سلاح یک ترنسفورمر مانند Omega Supreme به نام Trypticon و تحت اختیار مگاترون است است.آتوبات ها ابتدا قسمت سرد کننده او را از کار میاندازند،سپس رآکتتور پلاسمایش را نابود میکنند و او را مجبور میکنند تا به شکل اصلیش تبدیل شود.او به شکل دایناسور مانند خود تبدیل میشود و به سمت سیاره حرکت میکند.آتوبات ها به او حمله میکنند و هنگامی که او دارد به طرف سیاره حرکت میکند به jetpack او آسیب میرسانند و او سقوط میکند و آسیب بدی میبیند اما نابود نمیشود و درست در پایگاه آتوبات ها فرود میاید و تخریب بسیار زیادی ایجاد میکند.آبتیموس به کمک بقیه آتوبات ها سرانجا او را نابود میکنند. Optimus به کشتی بسیار غول پیکری به نام "The Ark" دستور میدهد تا بقیه آتوبات ها را از سیاره دور کند و به فضا ببرد.


کاراکتر ها:


 

Image 11

AutobotsArcee(صداگذاری توسط Kari Wahlgren).یک روبات مونث که تبدیل به یک ماشین میشود.

Air Raid(صداگذاری توسط Liam O'Brien).رباطی مغرور و خودخواه،قوی و سریع.و تبدیل به یک جت میشود.

Bumblebee(صداگذاری توسط Johnny Yong Bosch) کوچکترین آتوبات،به یک ماشین مسابقه کوچک و سریع تبدیل میشود.

Cliffjumper(صداگذاری توسط ( Steven Blum )فقط در نسخه ی Nintendo DS وجود دارد.تبدیل به یک ماشین قرمز کوچک میشود.

Grimlock(صداگذاری توسط John DiMaggio)فقط در نسخه ی Nintendo DS حضور دارد.تبدیل به یک تانک میشود.

Hot Shot(صداگذاری توسط Travis Willingham)تنها در نسخه Nintendo DS حضور دارد.تبدیل به یک ماشین فضایی میشود.

Ironhide(صداگذاری توسط Keith Szarabajka)یک جنگجوی کهنه کار و سرسخت و قوی.دوست نزدیک آبتیموس است.تبدیل به یک کامیون میشود.

Jazz.این شخصیت فقط در قسمت multiplayer نسخه یxbox و ps3 آزاد میشود.و تبدیل به یک ماشین میشود.

Jetfire(صداگذاری توسط(Troy Baker ) او به دنبال دانش است و معتقد است که برتری دانش سرانجام باعث پیروزی Autobot ها میشود.او تبدیل به یک جت میشود.

Kup

Omega Supreme(صداگذاری توسط Fred Tatasciore) یک Autobot غول پیکر که تبدیل به یک کشتی فضایی میشود.

Optimus/Optimus Prime(صداگذاری توسط Peter Cullen[) او آخریت فرمانده ی Autobot ها بعد از Zeta Prime است.او به یک کامیون فضایی تبدیل میشود.

Ratchet(صداگذاری توسط Fred Tatasciore) .او درمانگر Autobot ها است.او به یک کامیون تبدیل میشود.

Sideswipe(صداگذاری توسط Travis Willingham)او رباطی بسیار سریع و است و از جنگیدن لذت میبرد.او تبدیل به یک ماشین میشود.

Silverbolt(صداگذاری توسط Patrick Seitz) او یک رباط گوشه گیر است و بیشتر آتوبات ها دوست ندارد اطراف او پرسه بزنند.او به یک جت تبدیل میشود.

Swoop(صداگذاری توسط Eric Artell)فقط در نسخه ی Nintendo DS حضور دارد.او به عقابی شبیه جت تغییر شکل میدهد.

Ultra Magnus(صداگذاری توسط Jamieson Price) فقط در نسخه ی Nintendo DS حضور دارد.و تبدیل به یک کامیون فضایی میشود.

Warpath(صداگذاری توسط Jamieson Price)او متخصص سلاح است و سلاح تعمیر و تولید میکند.او به یک تانک تغییر شکل میدهد.

Zeta Prime(صداگذاری توسط Troy Baker) رهبر Autobot قبل از اینکه کشته شود.او به یک تانک تغییر شکل میدهد.

. DLC character.Scattorshot


Image 15

DecepticonsBarricade(صداگذاری توسط Steven Blum)او توانایی این را دارد که از بعضی جت ها هم سریع تر حرکت کند.او به یک ماشین تغییر شکل میدهد.

Brawl(صداگذاری توسط Nolan North)او هیچ چیز را بیشتر از بی نظمی و انفجار دوست ندارد.او به یک تانک تبدیل میشود.

Breakdown(صداگذاری توسط Crispin Freeman )او شدیدا دچار paranoid (نوعی بیماری روانی!) است.و خیال میکند همه چیز و همه کس میخواهند او را بگیرند.او تبدیل به یک ماشین میشود.

Cyclonus(صداگذاری توسط Liam O'Brien)تنها در نسخه ی Nintendo DS حضور دارد.او تبدیل به یک جت میشود.

Demolishor_تنها در بخش multiplayer آزاد میشود و تبدیل به یک تانک میشود.

Dirge (صداگذاری توسط Steven Blum)او تبدیل بع یک جت میشود و تنها در نسخه ی DS حضور دارد.

Dragstrip

Megatron(صداگذاری توسط Fred Tatasciore) او رهبر فوق قوی و ظالم Decepticon ها است.او تبدیل به یک تانک قوی تبدیل میشود.

Motormaster(صداگذاری توسط Fred Tatasciore)او تنها در نسخه ی DS حضور دارد و تبدیل به یک کامیون میشود.

Ramjet.تنها در نسخه ی Nintendo DS حضور دارد.

Shockwave(صداگذاری توسط Corey Burton)تنها در حالت multiplayer آزاد میشود.

Skywarp(صداگذاری توسط Richard Epcar) او توانایی نامرئی شدن را دارد.او به یک جت تبدیل میشود.

Slipstream(صداگذاری توسط Jessica Straus)یک Decepticon مونث که تبدیل به یک جت میشود.

Soundwave(صداگذاری توسط Isaac C. Singleton, Jr)او یکی از فرماندهان زیر دست و نزدیک گاترون است.او به یک کامیون تبدیل میشود.

Starscream(صداگذاری توسط Sam Riegel)او محافظ انرزی تاریکی بود.اما بعدا به خدمت مگاترون درآمد.او تبدیل به یک جت میشود.

Thundercracker(صداگذاری توسط Graham McTavish) او در کنار Starscream و Skywarp به فعالیت میپردازد.او تبدیل به یک جت میشود.

Trypticon(صداگذاری توسط Fred Tatasciore)یک Transformer غول پیکر که شبیه دایناسور و بسیار قوی است.

A DLC character Onslaught


Image 29


گیم پلی:


گیم پلی در این بازی حرف اول را میزند،بازی سوم شخص_شوتر است و اولین بازی از سری Transformers کاملا اصالت خود را حفظ کرده و در حد و اندازه ی چنین عنوانی است.شما هرچه در بازی پیشروی کنید،محیط ها شلوغ تر،گسترده تر،دشمنان بیشتر و در نتیجه بازی سختر خواهد شد.اما این روند نه تنها خسته کننده نیست،بلکه آنقدر جذاب است که بازیکن را تا آخر کار در پای بازی نگه میدارد.در ابتدای هر مرحله 3 شخصیت در اختیار شما قرار میگیرد که بسته به میل و سلیقه میتوانید آنها را انتخاب کنید.یکی از این شخصیت ها leader و دو شخصیت بعدی soldier هستند.در تمامی مراحل 4 لیدر بیشتر وجود ندارد.دو لیدر اصلی Optimus و Megatron هستند.این دو نسبت به بقیه قوی تر هستند و سلاح هایی مخصوص به خود را دارند.اما دو لیدر فرعی Starscream و Silverbolt هستند که رهبری جت ها را بر عهده دارند.سلاح خاصی ندارند و نسبت به بقیه هم قوی تر نیستند

.اما هر شخصیت(چه رهبر و چه سرباز) دارای دو قابلیت است.یکی فرعی و دیگری اصلی.قابلیت های فرعی شامل حرکاتی مثل Dash کردن،پرواز برای مدت کوتاه،اینجا یک سپر محافظ و قدرت های اصلی شامل ایجاد یک گردباد قدرتمند،وارد کردن آسیب زیادی به دشمن و پرتاب کردن گروهی از آنها(که نزدیک شما هستند) به هوا.بازی هم اکنون مانند سری قبل نیست که تیر تفنگ نامحدود باشد،بلکه مهمات از عناصر مهم در این بازی هستند(که گاهی هم کمیاب میشوند.)هر شخصیت در بازی توانایی حمل دو سلاح را دارد.ولی در ابتدای تنها یک سلاح به همراه دارید که سلاح بعدی را بسته به نوع ماموریت و ... میتوانید انتخاب کنید.بدین ترتیب کهنزدیک سلاح رفته و با زدن دکمه ی مورد نظر،رباط سلاح را اسکن میکند و دست شما به آن سلاح تبدیل میشود.


یکی از اشکالات این قسمت نبود تنوع کافی در بخش سلاح هاست.تمام سلاح ها شامل چند نوع مسلسل،شاتگان،تک تیر و... میشود که سلاح هایی که قدرت بیشتری دارند و مفید هستند،در کمتر جایی از بازی یافت میشوند درحالی که اکثرا"سلاح هایی که مورد نیاز نیستند و به کار نمی آیند در تمام بخش ها یافت میشوند.علاوه بر اینها،تمامی شخصیت ها یک سلاح سرد مخصوص به خود دارند.متاسفانه این سلاح سرد ها فقط و فقط یک حرکت دارند و بیشتر از همان یک حرکت هم قابل استفاده نیستند.(یعنی به محض اینکه شما دکمه مورد نظر را میزنید،کاراکتر سلاح سرد را فعال میکند،یک ضربه وارد کرده و بلافاصله آن را جمع میکند)هر چند که همان یک حرکت،رباط های دشمن را در جا نابود میسازد .مشکل دیگر،تنوع ترنسفورمر های دشمن است،دشمنان شما(چه آتوبات و چه دیسبتیکان)چند مدل رباط بیشتر ندارد که این مسئله گاهی آزار دهنده میشود.(کلا 5 نوع).از دیگر مشکلات در این بازی،قابلیت کاور گیری است،تمامی یاران و دشمنان شما قابلیت کاور گیری را دارند اما شما ندارید!


اما هوش مصنوعی(چه یار و چه دشمن)در سطح بالایی قرار دارد،یاران به موقع کاور گیری میکنند،حمله میکنند و به کمک شما میآیند و دشمنان هم از راه های مختلف به شما حمله میکنند .همچنین که در مواقع ضروری،تغییر شکل میدهند و سر شما را گرم میکنند. قابلیت دیگر هر شخصیت،تغییر شکل دادن اوست.هر رباطی به ماشینی منحصر به فرد تبدیل میشود.این ماشین ها در سرعت ها و قدرت های مختلف ظاهر میشوند و علاوه بر اینکه بسیار مفیدند،هیجان بازی را هم افزایش میدهند.علاوه بر اینکه هر ماشین،سلاح مخصوص به خود را دارد.(مسلسل،توپ و...).در بین اینها گروهی از رباط ها که تبدیل به جت میشوند دارای تیر و راکت های نا تمام هستند.ماشین ها به چند دسته تقسیم میشوند.


Cybertronian Car: گروهی که دارای سرعت بسیار بالایی هستند،اما سلاح هایی به نسبت ضعیف دارند.

Cybertronian Truck :گروهی که کند تر هستند اما سلاح هایی قوی تر دارند.

Cybertronian Tank:گروهی که بسیار کند هستند،اما سلاح هایی مخرب و قوی دارند.

Cybertronian Jet:گروهی که تبدیل به جت میشوند.تیر و راکت ناتمام دارند و قوی و سریع هستند.

با چشم پوشی از نکات منفی،گیم پلی فوق العاده روان،پرهیجان،درگیر کننده و عالی است.

Multiplayer


بازی بخش مالتی پلیر هم دارد که همانند بخش تک نفره،جذاب است.در این حالت شما و دوستانتان در مقابلخیل خیل عظیمی از دشمنان!قرار میگیرید و مباره میکنید.(شبیه Gears of War و Call of Duty: World at War)در این بخش شما با پرداخت پوینت میتوانید سلاح های جدید، health اضافه، ammo بیشتر و... را خریداری کنید.در این بخش بازیکن میتواند ترنسفورمر خود را بسته به علایق خود بسازد.به همین دلیل این بخش تنوع فوق العاده ای دارد!یکی از بهترین مپ هایبازی،نقشه ای به نام "Deathmatch" است،در این مپ همه به کشتن هم میپردازند و برنده کسی است که بیشترین کشته را دارد.دیگری، "Team Deathmatch" که بازیکنان به دو دسته Autobot و Decepticon تقسیم میشوند. "Conquest" هم سبک capture-and-hold را دارد.

Image 64

گرافیک:


گرافیک یکی از نکاتی که جای کار بیشتری داشت.در سری های قبل چون مراحل بر روی کره ی زمین بود،دست سازندگان برای طراحی محیط کمی بسته بود بود اما در نسخه ی جدید،چون بر روی سیاره ای دیگر هستند،سازندگان تمام هنر خود را به کار گرفته و محیط های کاملا فضایی و زیبا طرح کرده اند.اما متاسفانه،محیط ها رنگبندی جالبی ندارند و اکثر محیط ها خاکستری_سفید است.به همین دلیل ممکن است بعد از مدتی از محیط ها خسته شوید.اما گرافیک در زمینه طراحی چهره ها عالی عمل کرده و شما میتوانید چهره های گونان رباط ها را با جزئیات بالا تماشا کنید.بافت ها هم کیفیت قابل قبولی دارند و جزئیات زیادی در محیط وجود دارد اما محیط تخریب پذیری بسیار پایینی دارد و میتوان گفت که هیچ چیز در بازی قابل تخریب نیست.(به جز قسمت هایی که خود بازی انتخاب کرده).موتور گرافیکی بازی Unreal Engine 3 میباشد .همچنین که در بعضی مواقع افت فریم مشاهده میشود و فریم_ریت بازی پایین است.همچنین مشکلات و باگ های گرافیکی به کرات مشاهده میشود.(فرو رفتن در در و دیوار!).اسلحه ها هم جزئیات بالایی دارند و هنگام شلیک کردن میتوانید انفجار گلوله و اثرات آن را به زیبایی مشاهده کنید.همچنین که در بعضی مراحل،محیط ها بسیار گسترده میشوند.و طراحی مناظر دور دست،خوب است.همچنین که افکت های بازی عالی کار شده اند و انفجار و... در سطح خوبی قرار دارند.صداگذاری و موزیک:


این بازی موزیک قابل قبولی دارد اما گاهی در صحنه های حساس و مبارزه ای،به طرز عجیبی افت میکند و کم میشود.اما افکت های صدا(انفجار،شکلیک و...)فوق العاده است و کاملا طبیعی است.همچنین که صدای شخصیت ها عالی است.اکثر شخصیت ها صداگذاری مخصوص به خود را دارند.(در بخش معرفی شخصیت ها بیان شده).صدای شخصیت ها کاملا مناسب رباط ها و رساست و صدا کاملا احساس آنها را بیان میکند.بیشتر شخصیت ها نظیر Optimus همان صدای کلاسیک و قدیمی خود را دارند.در هنگام پایان بازی،گیمر موزیک “Til All Are One” را میشنود.این موزیک توسط Stan Bush ساخته شده. همچنین که Bush یکی از بهترین طراحان آهنگ در سری Transformers(چه فیلم و چه کارتون)بوده است.همچنین که او آهنگ “robotic warriors giv(ing) their all,” به همراه گیتار های دهه ی 80 را مینوازد.سبک و سیاقی کلاسیک و زیبا به بازی میدهد و یکی از نقاط قوت آن محسوب میشود.همچنین که صدای رباط ها هنگام تغییر شکل دادن،و صدای موتور و حرکت ماشین ها و تعویض سلاح ها عیب و نقصی ندارد.

نتیجه:


درست است که WFC یک شاهکار نیست،اما یکی از بهترین بازی ها در سبک خود و همین طور اولین نسخه از سری"تغییر شکل دهندگان" است که اصالت خود را حفظ،و صحنه هایی هیجانی و دلپذیر را برایمان فراهم میآورد که بسیار سرگرم کننده است.همچنین که از بخش مالتی آن هم لذت میبرید.

 

 

نکات مثبت : گیم پلی درگیر کننده و روان , حفظ ویژگی های اصلی کمیک , صداگذاری عالی و گرافیک مناسب 

نکات منفی : تکراری شدن بازی در اواخر 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 14 مرداد 1389    | توسط: مجتبی    | طبقه بندی: معرفی بازی،     | نظرات()